sprzedaż urządzeń

i materiałów eksploatacyjnych

COPY FAM S.C. ul. Rogalińska 7 85-408 Bydgoszcz
telefon: 531 602 302

Work 01

10 lat

doświadczenia w naprawie

Work 02

Drukarki 3D

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy


Pierwszą, polską drukarką 3D, posiadającą cechy urządzenia biurowego, jest Kreator Motion. Narzędzie to okazuje się bezcennym wsparciem w pracy ludzi kreatywnych, zespołów R&D, przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych rozwiązań oraz instytucji edukacyjnych. Dzięki temu urządzeniu druk 3D staje się możliwością urzeczywistniania zupełnie nowych projektów.

Jesteśmy firmą stacjonującą w Bydgoszczy, jednak w naszym codziennym działaniu kierujemy się potrzebami wszystkich przedsiębiorców – bez względu na miejsce, w którym prowadzą oni swoją działalność. Dlatego też w naszej ofercie znalazło się urządzenie, które zostało zaprojektowane w odniesieniu do potrzeb zgłaszanych nam przez Klientów. Wykorzystanie japońskich, niemieckich i przede wszystkim polskich, wysoce wyspecjalizowanych podzespołów pozwoliło na przygotowanie niezawodnego i wydajnego w swojej pracy urządzenia. W działaniu bazuje ono na przyszłościowej technologii, spełniając tym samym wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających usługodawców. Dzięki Kreator Motion druk 3D zyskuje zupełnie nowe możliwości, stawiając tym samym naszych Klientów w gronie specjalistów umiejących odpowiedzieć na potrzeby swoich zleceniodawców.


Do druku 3D wykorzystywane są przez nas najlepsze i dedykowane takiemu właśnie wydrukowi materiały. Wśród najczęściej wykorzystywanych wymienić należy:

Korzystając z urządzeń proponowanych przez bydgoski zespół można bez jakichkolwiek problemów przenieść na platformę Kreator Motion dowolny model CAD. Wystarczy, że jest on zapisany w pliku o rozszerzeniu .stl lub .obj. Tak właśnie działają nasze drukarki.

Użytkownicy mogą też rozpocząć pracę z urządzeniem od pobrania i wykorzystania darmowych obiektów gotowych do wydruku 3D, które znajdują się w specjalnej, internetowej bibliotece.


Dodatkowe informacje:

PARAMETRY TECHNICZNE DRUKARKI 3D KREATOR MOTION


WYMIARY FIZYCZNE


TEMPERATURA


OPROGRAMOWANIE


ELEKTRONIKAfacebook.com/copyfam