sprzedaż urządzeń

i materiałów eksploatacyjnych

COPY FAM S.C. ul. Rogalińska 7 85-408 Bydgoszcz
telefon: 531 602 302

Work 01

10 lat

doświadczenia w naprawie

Work 02

USŁUGI


a) Serwis urządzeń

Prowadzimy serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek oraz ploterów wszystkich typów i jesteśmy w stanie nie tylko podjąć się najbardziej skomplikowanych napraw, ale również zakończyć je powodzeniem. Nasi Klienci cenią naszą szybkość, solidność oraz profesjonalizm.

Przeglądy okresowe i konserwacje kserokopiarek

Przeprowadzamy okresowe przeglądy urządzeń – zarówno kserokopiarek, jak i drukarek czy faksów, świadcząc przy tym usługi czyszczenia, regulacji podzespołów, a także wymiany części, w tym tonerów. Wykonujemy przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu albo regularnie – co 3-4 miesiące.

Ekspertyzy techniczne

Sprawdzamy działanie urządzeń i diagnozujemy usterki wraz z określeniem koniecznych napraw oraz ich kosztów. W serwisie kserokopiarek zdiagnozujemy zużycie urządzenia, podzespołów albo materiałów eksploatacyjnych i zgodnie z życzeniem Klienta, wystawimy pisemny protokół o technicznym stanie danego sprzętu.

Serwis kserokopiarek, drukarek, ploterów i niszczarek

Eliminujemy usterki i przywracamy sprawność urządzeniom. Na każdą naprawę udzielona zostaje gwarancja.


b) Dzierżawa kserokopiarek

Prowadzimy wynajem kserokopiarek, co jest aktualnie najpopularniejszą formą korzystania z nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń do biur.

Współpraca tego typu jest bardzo korzystna dla Klienta, bowiem nie ponosi on dużych kosztów w związku z kupnem nowego sprzętu. Jedynym zobowiązaniem jest miesięczna opłata za korzystanie z kserokopiarki lub drukarki, która jest elastyczny i dostosowana do potrzeb Klienta. Czasami pojawia się opłata w ramach korzystania z ponadlimitowych kopii.

Zalety wynajmu kserokopiarek :


c) Sprzedaż

Nasza bydgoska firma zajmuje się również sprzedażą nowych i używanych urządzeń – w ofercie znajdują się drukarki i kserokopiarki renomowanych producentów, takich jak Canon, Epson, HP czy Konica Minolta. Oferujemy również urządzenia peryferyjne, niszczarki oraz akcesoria, takie jak tonery i tusze, zapewniając Klientom nie tylko szybkie realizacje zleceń, ale również fachową obsługę – nasi specjaliści odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają wybór optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Stworzyliśmy ofertę w oparciu o największe wymagania Klientów i polecamy tylko urządzenia oraz akcesoria wysokiej klasy, które usprawniają pracę i pozwalają na osiąganie lepszych efektów drukowania lub kopiowania.

Posiadamy w sprzedaży:
Kserokopiarki (nowe i używane)
Drukarki
Plotery
Niszczarki
Tonery i tusze


facebook.com/copyfam